Gasperini po porażce

Pomimo porażki 0-1 w spotkaniu domowym, Gian Piero Gasperini (na zdjęciu) nie traci nadziei na awans do finału. Juventus po raz pierwszy w historii wygrał w Bergamo w meczu w ramach Coppa Italia a rewanż odbędzie się w Turynie 28 lutego.

To nie jest dobry wynik ale sytuacja jest wciąż otwarta. Nie zagraliśmy zbyt dobrej pierwszej połowy ale mieliśmy dobrą końcówkę i mogliśmy wyrównać. Nie jest łatwo walczyć przeciwko Juventusowi, ponieważ są silni defensywnie i trzymają zwarte szeregi gdy naciskasz. Stworzyliśmy dziś kilka okazji ale mieliśmy pecha. Na pewno nasza sytuacja jest niekorzystna ale wciąż mamy szansę” – powiedział Gasperini po wczorajszym spotkaniu telewizji Rai Sport.

@putuot
W 100% się zgadzam, Atalanta potrafi sprawić niespodziankę jak mało kto i szczerze aż byłem wczoraj zaskoczony ich nieporadnością. Kwestia dwumeczy otwarta z lekkim plusem dla nas.

putout
putout
6 lat temu

@Babnicz ale wiedz ze mowa tutaj o klubie który potrafił sprać na wyjeździe Everton Rome czy Napoli. Atalanta jest mocna i jeśli ktoś ją lekcewazy to jest zwyczajnie głupi i zachłyśnięty pozycją Juventusu.

6 lat temu

Inter odrobił 3 bramki straty, więc szansa jest o ile Matuidi będzie grał, bo jak w jego miejsce pojawi się ktoś z większą celnością to niestety ciężko będzie wam wbić tyle bramek by wygrać dwumecz.

Babinicz
Babinicz
6 lat temu

Ta macie szansę... Musicie wygrać na wyjeździe. A nawet remisu u siebie nie uzyskaliście. Mowa trawa.

del_aleksander
6 lat temu

Przecież pierwszy mecz ligowy zremisowaliśmy z nimi 2:2.
W rewanżu każdy remis bramkowy będzie oznaczał nerwówkę do ostatnich minut co się może różnie skończyć. Jakoś nie trudno mi sobie wyobrazić 1:1 i ostatnie 5 minut jak wczoraj.

6 lat temu

@posesivo: no chyba nie bardzo 🙂 Przy 1:2 Atalanta przechodzi dalej mając 2 bramki strzelone na wyjeździe (przy naszej jednej).

posesivo
posesivo
6 lat temu

@ der aleksander: przykład , który podałeś jest nietrafiony bo przy 1:1 żadna nerwowka. Atalanta musi wygrać dwiema bramkami

6 lat temu

@pussykillerxxl: Ciężki dzień w pracy i dla relaksu włączyłem juvepoland 🙂 dobrze,że w miarę szybko wszedłem i mialem okazje by zreflektowac się,że pomyliłem się 🙂