#FINOALLAFINE

Pirlo: Tonali różni się ode mnie

Włoskie media nieprzerwanie porównują Sandro Tonaliego do Andrei Pirlo. Zdaniem wielu obserwatorów 19-letni pomocnik będzie następcą słynnego Il Maestro w reprezentacji Włoch. Pirlo postanowił odnieść się więc do tych komentarzy.

“Tonali moim następcą? To świetny piłkarz, ale prezentuje inny styl gry. Posiada wszystkie cechy mistrza, ale dla mnie jest mezzalą lub środkowym pomocnikiem. Już teraz mógłby grać w wielkim zespole, ponieważ jest jednym z najlepszych w Serie A” – podsumował Tonaliego były piłkarz m.in. Milanu i Juventusu.

“W ciągu kilku miesięcy pojadę obserwować cotygodniową pracę Sarriego, aby poznać jego metody. Jest wokół niego wiele krytyki, być może przez to, że kibice oczekiwali więcej. Jednak Sarri radził sobie dobrze wszędzie gdzie pracował, od Napoli do Chelsea i Juve”.

źródło: Juvefc.com

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najaktywniejszy komentarz
Najciekawsze odpowiedzi
1 Autorzy komentarzy
Snake Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Snake
Użytkownik
Snake

Dziękuję Andrea, to jest dokładnie to z czym ja miałem problem oglądając Tonallego… on jest podobny to Pirlo wyłącznie z fryzury, koloru oczu i włosów… no i może dobrze bije długie piłki i czasami wolne ale jednak nie w stylu Pirlo.
Tonali jest – lepiej zbudowany, wyższy co więcej posiada inną sylwetkę: ma lepiej zbudowane górne partie, dłuższy tułów oraz gra znacznie głębiej już na początku kariery,.
Pirlo jest niższy i i grał znacznie wyżej na początku przygody z piłką i dzięki Ancelotti znalazł dla niego rolę jako “regista” jednak ciągu na bramkę i zdobywanie metrów do przodu się balansem, kółeczkami nie był w stanie z niego wyplenić… Carlo stworzył potwora!
Moim zdaniem Sandro ma inną jakość od tej którą prezentował Andrea i nie wejdzie nigdy w jego buty, to tylko marzenie wzrokowców bo ma obciachową fryzurę którą nawet nasz Andrzej nosił trochę inaczej i lepiej.

Sandro jest teraz niezły i chciałbym go w Juve, ale to nie ta pozycja Andrzej.

37 Campioni D'Italia