#FINOALLAFINE

De Ceglie: Za mało radości z tego scudetto

Paolo De Ceglie w rozmowie z DAZN komentował zdobycie przez swój były klub kolejnego scudetto. Dawny obrońca Juventusu uważa, że Bianconeri powinni bardziej cieszyć się ze zdobytego tytułu.

Juve ma najsilniejszy zespół, ale wygrana nigdy nie jest łatwa. Pamiętam pierwsze scudetto. Było świętowane jak żadne późniejsze. To błąd. Każde kolejne zwycięstwo powinno być świętowane w ten sam sposób. Tytuł nie został zdobyty z winy innych drużyn, to zasługa Juventusu, że zawsze walczy do końca i zawsze chce wygrywać“.

Włoch wyraził również swoją opinię na temat końcówki sezonu i trenera: “Po lockdownie widziałem spadek koncentracji u niektórych piłkarzy, który doprowadził do utraty większej niż zwykle liczby goli. Sarri? Trenera Juve ocenia się patrząc na zwycięstwa i liczbę trofeów, które przywiózł do domu. Ostateczna ocena nadejdzie po zakończeniu Ligi Mistrzów i będzie dotyczyła wszystkich rozgrywek, w których drużyna brała udział“.

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
1 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najaktywniejszy komentarz
Najciekawsze odpowiedzi
4 Autorzy komentarzy
SnakepsychoJuveCampioniSiamoNoivitoo Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
vitoo
Użytkownik
vitoo

Abstrahując od tego, co on mówi – kurna, jacy goście wpadają na pomysł, żeby o opinię i wywiad poprosić akurat De Ceglie? xD Kto będzie następny, Malaka Martinez? XD

CampioniSiamoNoi
Użytkownik
CampioniSiamoNoi

Mimo wszystko De Ceglie to wychowanek który kilka pucharów z nami zdobył

psychoJuve
Użytkownik
psychoJuve

Do tego ludzie mogą nie pamiętać, ale to właśnie De Ceglie po zdobyciu scudetto jako pierwszy wrzucił sobie na cały przód auta włoskie barwy i 3 gwiazdki. Paolo nie był wybitnym piłkarzem, ale jest wychowankiem i kibicem Juve od najmłodszych lat, który jako zawodnik spędził w Turynie masę czasu. Nie dziwi więc, że ktoś go pyta o zdanie.comment image

Snake
Użytkownik
Snake

Zabawne, że przechodzi mu przez usta sformułowanie “brak koncentracji”, jeszcze ciekawsze jest jego wielkie świętowanie przy minimalnym udziale w tymże sukcesie.

Najnowsze aktualności

Artykuł: Umarł król, niech żyje król.

Matuidi na testach

Toni: Pirlo podobny do Guardioli

Repubblica: Uwolnić się od kontraktów

Kto przejmie U23?

Real szuka wzmocnień w Juve?

Nowy trener i nowe mercato

de Ligt przejdzie operację

Frustracja Ronaldo weźmie górę?

37 Campioni D'Italia