#FINOALLAFINE

Budżet można lepiej wykorzystać

Wczoraj informowaliśmy o sytuacji budżetowej Juventusu. W porównaniu do poprzedniego sezonu, Stara Dama zyskuje na pensji zawodników 58 milionów euro. Massimo Pavan zauważa jednak, że w działaniach finansowych można być jeszcze lepszym.

Redaktor TuttoJuve jako przykłady wskazuje Danilo i Robina Gosensa z Atalanty, którego Bianconeri obserwowali uważnie w ostatnie mercato. Co prawda Brazylijczyka należy chwalić za dwa pierwsze mecze sezonu, ale jego zarobki na poziomie 4 mln euro wydają się przesadne w porównaniu do 800 tysięcy euro, które zarabia Niemiec w Bergamo.

W ostatnie mercato mistrzowie Włoch nie zdołali kupić nikogo na boki obrony. Pavan twierdzi, że warto było pociągnąć dalej temat Gosensa, któremu w Turynie być może wystarczyłoby podwoić obecną pensję. 26-latek gra znakomicie na lewym wahadle La Dei, ale mógłby również występować w czteroosobowej formacji obronnej.

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
1 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najaktywniejszy komentarz
Najciekawsze odpowiedzi
3 Autorzy komentarzy
MeehawMaras27Sztuko Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maras27
Użytkownik
Maras27

Nie wiem co ma Gosens do Danilo. Jedne gra na lewym skrzydle obrony lub lewym wahadle, a drugi na prawej stronie obrony lub prawego obrońcę w 3-osobowym szyku obronnym…

Najnowsze aktualności

Pirlo: Musimy lepiej kontrolować mecze

Inzaghi: Mogliśmy wygrać

Benevento-Juventus 1:1 (1:1)

Paratici: Dybala? Rok temu było to samo z de Ligtem

Składy na Benevento-Juventus

Inzaghi: Pirlo nie zaskoczył mnie nową rolą

Pirlo: Benevento to twardy zespół

Przegląd prasy 28.11.2020

Kłótnia o Arthura

37 Campioni D'Italia