#FINOALLAFINE

Stroppa: Mogliśmy wygrać z Juve

Trener Crotone Giovanni Stroppa po wczorajszym spotkaniu jest rozczarowany, bowiem doskonale zdaje sobie sprawę, że Juventus był tym razem drużyną do ogrania. Crotone przestraszyło się jednak niespodziewanej szansy po czerwonej kartce Chiesy i nie przycisnęło wystarczająco Bianconerich w końcowej fazie spotkania.

Serie A to całkiem inne rozgrywki niż Serie B, to jak inny sport. Straciliśmy kilka bramek popełniając naiwne błędy, ale nadal uważam, że jesteśmy na dobrej drodze. Wydaje się to dziwne, ale czujemy rozczarowanie po remisie 1-1, mieliśmy szansę zdobyć trzy punkty w starciu z Juve” – powiedział po meczu Giovanni Stroppa.

Nie wiem, czy trochę się nie przestraszyliśmy po nieuznanym golu dla Juve, ponieważ trochę się wycofaliśmy i nie podejmowaliśmy tyle ryzyka. Mogliśmy zrobić więcej z dodatkowym zawodnikiem i zagrać agresywniej w finałowej fazie meczu. To nie jest najlepsza drużyna Juve jaką widzieliśmy, ale wciąż mają niezwykłych piłkarzy by wchodzić z ławki i zmienić losy meczu, więc możemy być dumni z tego wyniku. Crotone zdobyło promocję do Serie A dzięki pewnej idei futbolu, które staramy się utrzymać. Ten punkt przeciwko mistrzom Włoch z pewnością doda nam pewności siebie“.

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najaktywniejszy komentarz
Najciekawsze odpowiedzi
1 Autorzy komentarzy
Kuba Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kuba
Użytkownik
Kuba

Trzeba było dać amatorowi lekcję.

Najnowsze aktualności

Przed meczem Juventus – Barcelona

Lucescu: Barca i Juve w 1/8 finału

Przegląd prasy 27.10

Juve jedną z najstarszych drużyn

Cuadrado: Mieliśmy już gorszy początek

Bonucci bez kontuzji mięśniowej

Szukając pozytywów

Barcelona bez Coutinho?

Gracze: Patrzymy w przyszłość

37 Campioni D'Italia