Przegląd prasy 26.03.2021

Przeglad Prasy 26032021

Włosi wygrywają z Irlandią Północną i dobrze rozpoczynają kwalifikacje do mundialu. Ibra Show – gwiazdor Milanu wraca do reprezentacji Szwecji i asystuje przy bramce dającej trzy punkty. W Tuttosport dziś również wywiad z Carlo Pinsoglio, trzecim bramkarzem Juve. Zapraszamy na przegląd prasy.

Italio, dalej w ten sposób. Kwalifikacje do mundialu i dobry start, 2-0 z w Parmie przeciwko Irlandii Północnej. Arcydzieło Berardiego, następnie Immobile. Azzurri niepokonani w 23 meczach, Mancini zadowolony: Praktycznie doskonała pierwsza połowa. W niedzielę czas na Bułgarię.
Ibra – wielki powrót po pięciu latach, dobry występ i asysta, Szwecja świętuje, Gruzja pokonana.
Kean lub Kun dla Ronaldo, dwa nazwiska na szczycie listy Juve by zadowolić CR7. Aguero nie ma nowego kontraktu z City, dla Moise byłby to niezwykły zwrot.
Lukaku i karne, niezwykła skuteczność, 18 na 18. Interista nie ma rywali w Europie pod tym względem.
Baresi: Tomori jest niezwykle silny, chcemy by został w Milanie.

Te Włochy działają – zwycięski debiut w Parmie w eliminacjach mundialu, Berardi i Immobile zdobywają bramki, Irlandia Północna pokonana. Italia niepokonana od 23 meczów. Manicni: Pierwsza połowa idealna, w drugiej mogliśmy zrobić więcej. W niedzielę test w Bułgarii.
Gattuso przeraża Pirlo – pojedynek przyjaciół o czwarte miejsce. Atalanta i Milan trzymają się mocno, to poprawa gry Napoli martwi Juve. Materazzi-Nedved – pojedynek w mediach społecznościowych.
Prawa telewizyjne 2021-2024, “tak” od Lega dla DAZN, potrzeba 14 głosów.
Afera z wymazami w Lazio – dziś spodziewany wyrok.

Fratelli d’Italia – początek kwalifikacji o mundial na plus, KO dla Irlandii Północnej w Parmie. Berardi (trzeci gol z rzędu w kadrze) i Immobile prowadzą do zwycięstwa, w niedzielę Bułgaria, która przegrała u siebie ze Szwajcarią.
Ibra show – Zlatan inspiruje Szwecję, asysta i imponujące zagrania, mediolański as po przerwie wraca do kadry, która wygrywa z Gruzją.
CR7? Ja się tym zajmę! Wywiad z Pinsoglio, trzecim bramkarzem Juve: Śmieszne miny, żarty i gagi by poprawić mu nastrój. Uśmiech pomaga wszystkim wygrywać.