Strona główna » Aktualności » Jest wiara w Kulusevskiego
Jest wiara w Kulusevskiego
Dejan Kulusevski popełnił w tym sezonie dwa katastrofalne błędy w meczach przeciwko Lazio i Torino. Młody Szwed niedokładnie wycofywał piłki, które rywale zamieniali na bramki. Kibice spodziewali się nieco więcej po byłym graczu Parmy, przez co zaczęto się zastanawiać, czy jego przyszłość wiąże się dalej z Turynem.
Serwis jmania.it podaje, że Bianconeri wierzą dalej w zdolnego napastnika, który został kupiony z Atalanty za łącznie 44 miliony euro (35 mln + 9 mln bonusów). Angielskie media zaczęły donosić, że usługami urodzonego w 2000 r. napastnika zainteresowany jest Manchester United. Pojawił się nawet pomysł wymiany za Paula Pogbę.
Stara Dama nie jest jednak zainteresowana takim rozwiązaniem. Zdaniem dziennikarzy Kulusevski znajduje się w gronie zawodników, którzy na pewno nie zostaną wystawieni na rynek transferowy. W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach Szwed zanotował 5 bramek i 4 asysty.