Juventini w reprezentacjach – 04.06.2021

Po intensywnym sezonie część zawodników nie mogła wybrać się na upragnione wakacje, bowiem otrzymała powołania do reprezentacji. Drużyny z Europy przygotowują się do Euro 2020, które zostanie zainaugurowane meczem Turcja-Włochy już 11 czerwca o godzinie 21:00.

Przyjrzyjmy się jak zawodnicy Starej Damy, poradzili sobie we wczorajszych meczach swoich reprezentacji.

Włochy – Czechy (4:0)

W tym towarzyskim meczu mogliśmy zobaczyć aż trzech zawodników Juventusu. Całe spotkanie rozegrał Leonardo Bonucci, a jego partner z obrony – Giorgio Chiellini został zmieniony po 64 minutach. Swoją szansę dostał też Federico Chiesa, który wszedł na boisko w 77. minucie.

Hiszpania – Portugalia (0:0)

Bratobójczy pojedynek stoczyli ze sobą Alvaro Morata (Hiszpania) oraz Cristiano Ronaldo (Portugalia). Obaj panowie rozegrali całe spotkanie, jednak żaden z nich nie wpisał się na listę strzelców.

Urugwaj – Paragwaj (0:0)

W meczu eliminacji do Mistrzostw Świata całe spotkanie rozegrał Rodrigo Bentancur. Niestety jego Urugwaj tylko zremisował z Paragwajem, a on sam zobaczył żółtą kartkę.

Peru – Kolumbia (0:3)

W innym meczu eliminacji do Mistrzostw Świata Kolumbia pewnie pokonała Peru, a całe w zwycięskiej drużynie rozegrał Juan Cuadrado.

Brazylia – Ekwador (2:0)

Dzisiejszej nocy odbył się też mecz eliminacji do Mistrzostw Świata, w którym całe spotkanie na bokach obrony reprezentacji Brazylii rozegrali Alex Sandro oraz Danilo.

Honduras – USA (0:1)

Weston McKennie rozegrał całe spotkanie w meczu Ligi Narodów CONCACAF, w którym jego USA zmierzyło się z Hondurasem.