Juventus Women 4-1 St. Polten

Juventus Women

Drużyna Juventus Women wygrała swoje drugie spotkanie w ramach eliminacji do Ligi Mistrzyń UEFA 4:1 z St. Polten. Austriaczki nie zagroziły zawodniczkom Joe Montemurro nawet przez chwilę. Barbara Bonansea wyprowadziła Bianconere na prowadzenie już w ósmej minucie. Mimo kontroli przebiegu spotkania wynik do przerwy nie uległ zmianie. W drugiej połowie Bonansea dołożyła drugie trafienie w 54. minucie, a dziesięć minut później było już 3:0 po trafieniu Cristiany Girelli. Nadzieję na nawiązanie rywalizacji dała trzy minuty później Stefanie Enzinger, ale jak się później okazało było to jedynie honorowe trafienie. W doliczonym czasie gry kropkę nad i postawiła Lina Hurtig ustanawiając wynik spotkania na 4:1.

W kolejnej rundzie (losowanie odbędzie się dzisiaj), która zadecyduje o awansie do fazy grupowej, zostanie rozegrany mecz 31 sierpnia / 1 września i rewanż 8 września / 9 września.