Juventus U23 2:1 Triestina

Czy Talenty Z U23 Zasila Pierwszy Zespol Juventusu

Po ostatniej ligowej porażce 0:2 z zespołem Pro Vercelli, Juventus U23 musiał zmierzyć się z Triestiną, która podobnie jak Bianconeri nie zanotowała najlepszego startu sezonu. Mimo wszystko to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 30. minucie bramkę na 0:1 zdobył Stefano Negro. Zawodnicy Lamberto Zauliego robili wszystko, aby jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Na szczęście udało się to już 10 minuty później i dzięki trafieniu Nikoli Sekulova od 40. minuty na tablicy widniał wynik 1:1, który utrzymał się już do końca pierwszej części spotkania.

Po przeprowadzeniu szeregu zmian w drugiej połowie wciąż mieliśmy remis i kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów w doliczonym czasie gry bramkę zdobył Marley Ake i rzutem na taśmę zapewnił Bianconerim zwycięstwo. Dzięki tej wygranej Juventus U23 awansował na ósme miejsce w tabeli i ma w tej chwili sześć punktów na koncie.

Juventus U23 (4-3-3): Israel – Anzolin, De Winter, Riccio, Barbieri – Miretti, Zuelli (75′ Cudrig), Sersanti (58′ Ake) – Sekulov (59′ Compagnon), Pecorino (75′ Leone), Soule

Triestina (3-4-3): Martinez – Lopez, Volta, Negro – Galazzi, Giorno (64′ Angiulli), Procaccio (46′ Crimi), Natalucci (81′ Rapisarda) – Di Massimo, Trotta, Iotti (70′ Paulo)