Pogba: Został mi rok w Manchesterze

Wczoraj miał miejsce drugi i równie niezwykły półfinał Ligi Narodów. Na stadionie Juventusu Francuzi pokonali Belgów, mimo iż Lukaku i spółka prowadzili do przerwy 2:0. W drugiej połowie Trójkolorowi odwrócili losy meczu. Paul Pogba zagrał całe spotkanie.

Występ pomocnika na Allianz budził emocje i nadzieję w kibicach Starej Damy. Marzenie tifosich o powrocie Pogby do Juventusu jest wciąż żywe, a brak podpisu pod nową umową to marzenie podtrzymuje. Sam zainteresowany nie przesądza o swojej przyszłości. W rozmowie ze Sport Mediaset podsumował potyczkę z Belgami.

Zaczęliśmy bardzo dobrze z 25 minutami jakości, sprawnie poruszając się z piłką, ale zranili nas kontratakiem, w którym są bardzo silni. Więc zaczęliśmy się bronić, głębiej i głębiej, straciliśmy kontrolę nad piłką i drugiego gola, który był prawdziwym ciosem“.

Jednak w drugiej odsłonie to był zupełnie inny mecz, inna drużyna, zagraliśmy jak Francja. Belgom było trudno, jestem pewien. Przypomniała mi się porażka ze Szwajcarami na Euro. Hiszpania wygrała, więc zagramy finał z Hiszpanią, ale to był naprawdę bardzo rozrywkowy mecz. Myślę, że Belgii będzie ciężko. Jestem bardzo, bardzo zadowolony z występu, zwłaszcza z drugiej połowy, która była cudowna“.

Pogba z radością wrócił do Turynu po latach, czemu dał wyraz w mediach społecznościowych i oczywiście nie obyło się bez pytań o jego przyszłość.. Pod jego wpisem Juan Cuadrado napisał: “Drogi przyjacielu, zostań w domu”.

Zawsze rozmawiam z piłkarzami Juve. Został mi rok w Manchesterze United i wtedy zobaczymy. Mam zamiar dawać z siebie wszystko tak długo, jak będę w Manchesterze i wtedy zobaczymy”.