Przegląd włoskiej prasy sportowej 24.01.2022

Przeglad Wloskiej Prasy Sportowej 24012022

Grali dla Interu, tylko remis na San Siro po bezbarwnym meczu Milanu i Juve, Allegri pilnie potrzebuje Vlahovicia, by realnie liczyć się w walce o pierwszą czwórkę. Wygrywają Roma i Napoli, pechowe Torino tylko remisuje z Sassuolo. Zapraszamy na przegląd prasy.

• 0-0 dla Interu. Małe emocje w meczu Milanu i Juve, Diavolo na -4. Ibra kontuzjowany, Dybala bez wpływu, bezbramkowy remis. Tylko Inter to lubi.
  • Vlahović gotowy do rozstania z Violą, Bianconeri chcą go za wszelką cenę.
  • Insigne jak Maradona, to jego 115 bramka. Napoli na drugim miejscu.
  • Show Abrahama, cztery bramki Romy już w pierwszej połowie, Empoli pokonane. Toro tylko na remis z Sassuolo, bramka Sanabrii i dwie poprzeczki.
  • Grają dla Interu – remis na San Siro, liderzy mają cztery punkty przewagi nad Milanem i jeden mecz w zapasie. Bez emocji, rozczarowujący remis, z którego cieszy się tylko Inzaghi. Kontuzjowany Ibra. Allegri: “Celem strefa Ligi Mistrzów“.
  • Salarentina spłaszczona, Napoli awansuje na drugie miejsce. Insigne niczym Diego Maradona.
  • Radość Abrahama, Roma nie daje szans Empoli, cztery gole Giallorossich jeszcze w pierwszej połowie.
  • Juve, potrzebujesz Vlahovicia. Małe emocje na San Siro, kontuzjowany Ibra, bezbarwny remis. Allegri – potrzebujesz pilnie napastnika.
  • Napoli strzela cztery bramki Salarentinie i wskakuje na drugie miejsce.
  • Toro piękne i pechowe, Jurić wściekły. Dominacja w meczu z Sassuolo, ale tylko remis, dwie poprzeczki i słupek, trener odesłany z ławki.
  • Inzaghi mimo pozycji Interu oczekuje wzmocnień, celem: Caicedo, Salcedo i Kostić.