Noty piłkarzy Juventusu za mecz ze Spezią. Szczęsny na plus, Rabiot na minus

Noty Za Mecz Z Empoli

Juventus pokonał wczoraj na własnym stadionie Spezię 1:0 po bramce Alvaro Moraty w 21. minucie. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Bianconerich, jednak kilku z nich zasłużyło na wyróżnienie. Wśród nich znaleźli się Wojciech Szczęsny, Alvaro Morata i Manuel Locatelli. Natomiast z krytyką ze strony dziennikarzy spotkali się Adrien Rabiot, Dusan Vlahović i Luca Pellegrini.

TOP: Wojciech Szczęsny – w pierwszej połowie był raczej widzem, ponieważ zawodnicy Spezii nie zmusili go do większego wysiłku. Natomiast w drugiej części spotkania odnotowuje dwie decydujące interwencje, które uratowały Bianconerich przed utratą prowadzenia. Można więc śmiało powiedzieć, że podopieczni Massimiliano Allegriego zawdzięczają zwycięstwo właśnie polskiemu bramkarzowi.

FLOP: Adrien Rabiot – nie popełniał rażących błędów, ale praktycznie nie istniał podczas konstruowania ataków. Poza tym grał tak, jak nas do tego przyzwyczaił i wciąż nie przekonał kibiców.