Noty piłkarzy Juventusu za mecz z Villarrealem. Niskie oceny po kompromitującej porażce

Noty Za Mecz Z Empoli

Juventus przegrał wczoraj na własnym stadionie z Villarrealem aż 0:3 i pożegnał się z Ligą Mistrzów już w 1/8 finału. Podopieczni Massimiliano Allegriego sami są sobie winni, co widać po niskich notach, jakie cała drużyna otrzymała od dziennikarzy. Nieco wyższe oceny na tle pozostałych piłkarzy otrzymali Wojciech Szczęsny i Adrien Rabiot, natomiast poniżej poziomu zagrali Daniele Rugani i Alvaro Morata.

TOP: Wojciech Szczęsny – nie miał zbyt wiele do roboty w pierwszej połowie, kiedy to Juventus całkowicie zdominował Villarreal w ofensywie. W decydującej fazie meczu był bardzo bliski obronienia rzutu karnego, niestety piłka wtoczyła się do bramki. Przy dwóch pozostałych bramkach nie miał zbyt wiele do powiedzenia i na pewno nie można go winić za porażkę.

FLOP: Daniele Rugani – grał poprawny mecz, jednak popsuł wszystko spóźnionym wejściem, za które sędzia podyktował rzut karny dla Villarrealu. Jak się później okazało rzut karny, który całkowicie odmienił losy tego meczu i pośrednio doprowadził do odpadnięcia Juventusu z Ligi Mistrzów.