Czwartkowe okładki włoskiej prasy sportowej, Milan z kolejnym remisem, Lazio wygrywa rzutem na taśmę

Czwartkowe Okladki Wloskiej Prasy Sportowej Milan Z Kolejnym Remisem Lazio Wygrywa Rzutem Na Tasme

Sprawdźmy o czym dziś pisze się w Italii. Mediolańska La Gazzetta dello Sport, rzymskie Corriere dello Sport oraz turyński Tuttosport – trzy najważniejsze dzienniki sportowe we Włoszech, zapraszamy na szybki przegląd pierwszych stron gazet.

Gazzetta dello Sport – Znów bez bramki. Liga Mistrzów: Kolejne Milanu 0-0 w Dortmundzie. Wiele okazji, ale tylko jeden punkt z Borussią, Leao: “Musimy być bardziej skuteczni“. Droga do fazy pucharowej się komplikuje. Nieskończone Lazio, gol głową Pedro i zwycięstwo w Glasgow w 95. minucie. Liga Europy, Atalanta jedzie do Lizbony, Roma gra z Servette. Liga Konferencji na Stadio Franchi, Fiorentina chce pokonać Ferencváros. Juve-Toro, Vlahovic pozostaje wątpliwością, czy zdąży? Cairo: “To będą wielkie derby“. Dziś wyniki kontranalizy Pogby.

Corriere dello Sport –  Święty Pedro. Lazio podbija Glasgow (1-2), Milan remisuje w Dortmundzie (0-0). Hiszpan daje zwycięstwo w 95. minucie. Sarri na czele grupy razem z Simeone. De Laurentiis uspokaja kibiców Napoli: „Osi odnowi kontrakt”. Prezydent jest gotów negocjować: „Nie ma problemu, wszyscy są tu szczęśliwi”. Rozpoczynając od 10 milionów euro netto do 2026 roku i klauzuli wartej 150 milionów euro za transfer tylko za granicę. Dziś wieczorem Roma i Atalanta w Lidze Europy, Viola w Lidze Konferencji. Lukaku na boisku, Dybala na ławce.

Tuttosport – “Tak, Dusan i ja chcemy marzyć‘. Wywiad z Chiesą: Juve, Vlahovic i Scudetto. “Naszym celem jest być w czwórce, ale jeśli będziemy tam w marcu… To jest mój rok, a moim celem jest pobicie rekordu bramek. Premier League? Jedyny telefon dzwonił od Giuntoliego. Napięte relacje z Allegrim? Nie, dogaduję się z każdym. Derby? Turyn jest biało-czarny. Przewiduję ItalJuve z Fagiolim, Mirettim i Gattim“. Liga Mistrzów: PSG, co za niespodzianka! Newcastle lepsze w starciu z ekipą z Francji. Milan: nuda, jeden punkt i to wszystko. Lazio wygrywa na Celtic Park w ostatnich minutach po golu Pedro.

Prywatna Grupa kibiców Juventusu - dołącz!