Statystyki biegowe: Lazio-Juventus

Federico Chiesa Lazio Juventus Juventus Twitter

Juventus kontynuuje fatalną serię i tym razem przegrywa 0:1 w Rzymie po golu Adam Marusicia w 93. minucie meczu. Gospodarze walczyli do ostatniego gwizdka i na pewno można o nich powiedzieć, że wybiegali sobie to zwycięstwo, zaliczając łącznie o prawie 5 kilometrów więcej od swoich rywali.

Najszybsi w drużynie Starej Damy byli Federico Chiesa, Gleison Bremer i Moise Kean, natomiast największy dystans przebiegli Manuel Locatelli i Adrien Rabiot.

• Największy dystans (km): Locatelli 11,7, Rabiot 11,5, Bremer 11,0, Rugani 10,4, Danilo 10,4,
  • Najszybsze sprinty (km/h): Chiesa 34,8, Bremer, 34,6 Kean, 34,0 Weah, 32,3, Iling-Jr 31,7,
  • Łączny dystans (km): Juve 111,1, Lazio 116,0.