Wyjściowy skład Juventusu na Hellas. Savona i Mbangula od pierwszej minuty

Wiemy już jaka jedenastka wyjdzie dziś na murawę w meczu z Hellasem. Thiago Motta ponownie zdecydował się na wystawienie w pierwszym składzie Mbanguli, który zdobył bramkę oraz zanotował asystę w poprzednim meczu. Po raz pierwszy w seniorskiej drużynie Juventusu zobaczymy Nicolo Savonę, którego wcześniej mogliśmy zobaczyć tylko w zespole Next Gen. Od pierwszych minut na murawie pojawi się również Fagioli. Douglas Luiz kolejny raz rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych.

Początek spotkania o 20:45

Juventus (4-2-3-1): Di Gregorio – Savona, Bremer, Gatti, Cabal – Locatelli, Fagioli – Cambiaso, Mbangula, Yildiz – Vlahović

Ławka rezerwowych: Perin, Pinsoglio, Danilo, Kalulu, McKennie, Douglas Luiz, Anghelè, Rouhi.