Uraz Nico Gonzaleza podczas meczu reprezentacji

Nadeszły złe wieści z Ameryki Południowej. Podczas meczu Argentyny z Chile (3:0) urazu doznał Nico Gonzalez. Piłkarz Juventusu utykał i został zmieniony w 51 minucie rywalizacji. Zgodnie z sugestiami ESPN Argentina zawodnik ma kłopot z lewą kostką, a więcej szczegółów na temat jego stanu poznamy w kolejnych godzinach.

11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy

Zolo99
Zolo99(@zolo99)
9 dni temu

Jakie prawdopodobieństwo było, że w ciągu 3 kolejek kontuzji dozna naszych 3 prawoskrzydłowych ? Na Empoli Cambiaso powinien wystarczyć, ale z Napoli nie wróżę nic dobrego. Wiadomo co z Weah i Thuram? Mieli mieć ponowne badania, podczas przerwy reprezentacyjnej i póki co cisza na ich temat.

9 dni temu

Widziałem pierwsza połowę meczu i Nico wyglądał solidnie. Dużo porusza się po boisku, jakoś koło 25 minuty z lewej strony zamienił się na prawą. Często wbiegał z głębi pola na wrzutki, bo widać wierzy w swoją grę głową .

Jedyny mały minusik, to trochę obszernie używa tej lewej nogi coś alla Bernardeschi.

Liquid
Liquid(@liquid)
9 dni temu

Takie mamy głupie czasy, że jeśli zawodnik nie gra to wartość spada, dlatego lepiej dać komunikat o drobnym urazie niż odpowiadać na pytania dlaczego grzeje się ławę.