Niedzielne okładki włoskiej prasy sportowej: Lautaro i Vlahović znów skuteczni

Sprawdźmy o czym dziś pisze się w Italii. Mediolańska La Gazzetta dello Sport, rzymskie Corriere dello Sport oraz turyński Tuttosport – trzy najważniejsze dzienniki sportowe we Włoszech, zapraszamy na szybki przegląd pierwszych stron gazet.

Gazzetta dello Sport – Fantastyczny Lautaro, wymarzony Vlahovic. Inter zaczyna od nowa, Juve na prowadzeniu w tabeli. Udinese pokonane, Argentyńczyk się odblokował, Nerazzurri wracają do gry. Inzaghi: „Widziałem właściwe nastawienie w jego oczach“. Strzela ponownie również Vlahović, Genoa pokonana 3-0, Motta: „Jesteśmy silni i solidni”. Dziś Torino podejmuje Lazio, aby pozostać na szczycie. Milan: Cztery diabły Fonseki, atak, jakiego jeszcze nie było.

Corriere dello Sport – Pobudka. Juve pierwsze, Lautaro restartuje Inter. Thiago świętuje na Marassi, trzecie zwycięstwo 3:0 w tym sezonie, obrona nadal nienaruszona, rekord Juventusu. Debiutancka bramka Conceicao jr. Inzaghi odrabia straty z derbów, 3-2 w Udine, Frattesi otwiera strzelanie, potem dublet Lautaro. Gasp remisuje w Bolonii (1-1).

Tuttosport – Dublet Vlahovicia, który odpłaca się Motcie za zaufanie, a następnie pojawia się Conceicao: Juve na szczycie tabeli. Rzut karny podarowany przez De Wintera ustawia drugą połowę, Genoa przytłoczona przez Juventus, nie miała szans na opustoszałym Marassi. Dusan: „Ludzie gadają, ja strzelam”. Thiago: „Staje się liderem”. Zero straconych goli w pierwszych sześciu meczach sezonu, rekord Starej Damy. Toro dziś z Lazio, Granata walczy by wrócić na fotel lideta. Vanoli: „Sprawmy, by fani znów zaczęli marzyć”.