Fagioli: To mógł być mój najlepszy mecz w Juve

Juventus wygrał z RB Lipsk 3:2 w ramach Ligi Mistrzów. Jednym z wyróżniających się graczy tego spotkania był Nicolo Fagioli. Włoch udzielił mediom krótkiego wywiadu.

Nicolo Fagioli Juventus Freiburg Juventus Twitter

Juventus zdobył kolejne trzy punkty w Lidze Mistrzów. Stara Dama pokonała RB Lipsk, mimo gry w osłabieniu, a w linii pomocy bardzo dobrze zaprezentował się Nicolo Fagioli. 23-latek skomentował swój występ, a jego opinię możemy znaleźć na klubowej stronie internetowej:

W drugiej połowie trener powiedział nam, że nie możemy przestać wierzyć. Mieliśmy dobrą pierwszą część, a potem pokazaliśmy wiele serca. Mecz może nie był perfekcyjny, ale na pewno świetny. Jeśli chodzi o mnie, to mógł być mój najlepszy występ, odkąd tu jestem. To dopiero początek, a ja ciągle staram się być coraz lepszy”.

Kolejnym rywalem Juventusu w Lidze Mistrzów będzie zespół VfB Stuttgart. Mecz odbędzie się w Turynie.