Thiago Motta: Czerwona kartka dla Gattiego!

Podczas świętowania zdobycia trzeciego gola przez Juventus, Federico Gatti przypadkowo wymierzył cios swojemu szkoleniowcowi.

Juventus zwyciężył w spotkaniu przeciwko RB Lipsk 3:2 pomimo gry w osłabieniu przez ponad 30 minut drugiej połowy. Bianconeri dwukrotnie doprowadzali do remisu, aby ostatecznie zdobyć zwycięską bramkę po trafieniu Conceicao.

Podczas świętowania po zdobyciu trzeciego trafienia Federico Gatti incydentalnie uderzył Thiago Mottę w głowę łokciem, co szkoleniowiec Starej Damy żartobliwie skomentował po spotkaniu: „To był łokieć Gattiego. Gdyby tam był VAR, to byłaby pewna czerwona kartka. Chociaż może dzisiaj już nie ruszajmy VARu”.

Według wielu włoskich mediów wczorajszego wieczoru arbitrzy w wozie VAR skrzywdzili Bianconerich interweniując jedynie przy sytuacjach dla RB Lipska.