Niedzielne okładki włoskiej prasy sportowej: Juventus doskakuje do Napoli

Gazzetta dello Sport – Juventus wygrywa przeciwko osłabionemu Lazio, bramka samobójcza w końcówce meczu. Fonseca wygrywa z Udinese, szybki gol i czerwona kartka Reijndersa, Leao cały mecz na ławce rezerwowych. Roma-Inter, Dybala i Lautaro, dziś wieczorem argentyńskie tango na Olimpico.

Corriere dello Sport – Szczęście Gila. Gol samobójczy w 85 minucie, Juventus zrównuje się punktami z będącym na szczycie ligi Napoli. Romagnoli wyrzucony z boiska po 24 minutach. Vlahovic trafia w poprzeczkę, w końcu obrońca Lazio wyręcza Bianconerich. Wściekłość Fabianiego: „Douglas Luiz uderzył Patrica, ale VAR spał”. Dziś o 12:30 Conte i jego ekipa zagra w Empoli. Milan wygrywa z Udinese w 10-osobowym składzie. Leao poza grą przez cały mecz. Dybala przeciwko Lautaro: noc dla Seleccion. Juric: „Spodziewam się świetnego meczu”. Barella wraca.