Vucinić: Ważne zwycięstwo, teraz Napoli!

Jako jeden z pierwszych wywiadu po meczu z Interem udzielił strzelec bramki otwierającej wynik spotkania, Mirko Vucinić (na zdjęciu).

W rozmowie z dziennikarzem Mediaset Premium zawodnik Juve przyznał: “Dzisiejsze zwycięstwo jest dla nas niesamowicie ważne, ale tak naprawdę jesteśmy jedynie w połowie drogi, bo za tydzień czekać na nas będzie agresywne Napoli. Komu dedykuję strzeloną bramkę? Synowi – dokładnie dzisiaj kończy rok“.

Czy można już mówić o nowym silnym Juventusie? “Jeśli faktycznie jesteśmy silni, powinniśmy to pokazać również za tydzień, dziś jest chyba za wcześnie na takie osądy. Przykro byłoby po dzisiejszej wygranej wrócić z Neapolu bez punktów” – stwierdził w kolejnej rozmowie, tym razem ze Sky. Czy Juventus czuje na karku oddech Milanu, który dzisiaj pokonał Romę? “Zmieniło się niewiele – powinniśmy najpierw patrzeć na samych siebie. Oczywiście trzeba od czasu do czasu rzucić okiem na wyniki rywali, przede wszystkim jednak liczy się to, co osiągamy my sami“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: