Agent Vucinicia: Mirko czuje się tu dobrze

Niemal od pierwszych minut rozegranych przez Mirko Vucinicia (na zdjęciu) w biało-czarnej koszulce, wśród kibiców nie milkną spory na temat postawy zawodnika, a co za tym idzie jego miejsca w klubie.

W ostatnich dniach na temat samopoczucia Czarnogórca po blisko czterech miesiącach od jego przeprowadzki do Turynu wypowiedział się jego agent, Alessandro Lucci. Według niego, Vucinić nadal zadowolony jest z przejścia do Juventusu, choć nie ukrywa pewnej tęsknoty za Rzymem: “Mirko w Turynie czuje się dobrze, a ponadto jego Juve jest w tej chwili pierwsze w ligowej klasyfikacji. W Romie zostawił jednak kawałek serca, to były dla niego ważne lata, pełne istotnych doświadczeń. Poza tym w stolicy Mirko pozostawił wielu swoich przyjaciół“.

www.calcionews24.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
33
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: