Quagliarella: Za 2 godziny idę pod nóż

Fabio Quagliarella (na zdjęciu, po lewej), kontuzjowany podczas wczorajszego meczu ligowego z Lecce, pozdrowił fanów za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Fabio napisał dziś rano, że lada chwila będzie operowany.

Odnieśliśmy wczoraj ważne zwycięstwo, mnie kosztowało ono trochę więcej” – napisał Quagliarella. “Za dwie godziny będę operowany. Wiem, że wszystko pójdzie dobrze i wrócę jeszcze silniejszy. Dziękuję wszystkim za okazywane mi wsparcie!

www.tuttojuve.com
www.facebook.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: