Del Piero: W końcu wracamy na nasz stadion!

Alessandro Del Piero (na zdjęciu) przyznał, iż cieszy się z faktu, że już jutro Juventus zmierzy się z Cagliari na Juventus Stadium. Kapitan Starej Damy stwierdził, że stęsknił się za grą przed kibicami Bianconerich.

W końcu wracamy na Juventus Stadium” – powiedział Alex. “Muszę przyznać, że brakowało mi tego, z resztą jak i całej drużynie. Kiedy masz szansę gry w tak wspaniałym miejscu, przed grupą tak świetnych kibiców, którzy są tak blisko w każdym znaczeniu tego słowa, mecze na własnym terenie warte są jeszcze więcej“.

Następnie dodał: “Cieszę się, że wróciliśmy już do Turynu, choć muszę przyznać, że za granicą odczuliśmy wielką sympatię kibiców z tamtych stron. Nawet w Dubaju czy Riyhadzie czułem się dzięki temu jak w domu. Tymczasem już jutro zagramy przed swoimi kibicami na własnym stadionie, dzieląc pierwsze miejsce z Milanem. Jesteśmy lepsi niż w zeszłym sezonie, ale w dalszą drogę musimy ruszać pokornie i z szacunkiem dla przeciwników. Będziemy jednak walczyć, a potem ocenimy wykonaną pracę. Do jutra!

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: