Melo: Być może przeniosę się do Fenerbahce

Jeszcze niedawno deklarował swoją miłość do Galatasaray oraz brak chęci powrotu do Juventusu, teraz przyznaje, że być może zechce przeprowadzić się do… Fenerbahce. Felipe Melo (na zdjęciu) ustosunkował się do informacji, z których wynika, iż Galatasaray chce sprowadzić kolejnego środkowego pomocnika.

Na celowniku Galatasaray znalazł się Xherdan Shaqiri, grający obecnie w Bazylei. Zapytany o swoją piłkarską przyszłość, Felipe Melo przyznał: “Jeśli Galatasaray nie będzie miało wystarczająco pieniędzy, by zaoferować mi długi kontrakt, muszą szukać alternatyw. W Turcji jest mi bardzo dobrze, lepiej, niż się spodziewałem. Stambuł to miejsce, gdzie chcę nadal mieszkać, dlatego nie wykluczam swojej przeprowadzki do Fenerbahce… Jeśli do Galatasaray dołączy Shaqiri, Fenerbahce będzie niezłą opcją“. Tak czy inaczej, Melo na pewno nie wróci do Juventusu…

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
40
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: