Milan półfinałowym rywalem Juventusu?

Piłkarze Milanu i Lazio fundują właśnie kibicom zgromadzonym na San Siro w Mediolanie oraz przed telewizorami sporą dawkę emocji. Po pierwszej połowie ćwierćfinałowego starcia obydwu drużyn w rywalizacji o Puchar Italii gospodarze prowadzą 2:1. Zwyciężca meczu w półfinale zmierzy się z Juventusem.

Już w piątej minucie meczu niespodziewanie na prowadzenie wyszli rzymianie. Marco Amelię pokonał Djibril Cisse. Zwrot akcji nastąpił między 15. a 18. minutą spotkania. Najpierw do siatki gości trafił Robinho, a trzy minuty później Clarence Seedorf. Chwilę później na wyżyny swoich możliwości wzniósł się Amelia, który obronił strzał głową Gonzaleza. Świetną akcją popisał się także Robinho, jednak po minięciu Federico Marchettiego uderzył w boczną siatkę. Tuż przed przerwą groźnie z rzutu wolnego uderzał Hernanes, jednak znów na postreunku był Amelia.