Matri: Nikt nie chce siedzieć na ławce

Strzelił dziś dwie bramki Milanowi, choć sędzia uznał tylko jedną z nich. To jednak wystarczyło, by wnieść spory wkład w remis z ekipą Milanu. Alessandro Matri (na zdjęciu) udzielił wywiadu dziennikarzom Mediaset Premium.

Matri powiedział po meczu: “Wiadomo, że każdy chce grać w podstawowej jedenastce i nikt nie chce siedzieć na ławce, ale to trener podejmuje decyzje i należy je zaakceptować“. Następnie dodał: “W pierwszej połowie ewidentnie dominował Milan, chcieli odegrać się za dwie porażki z nami. Scudetto? Walka jest jeszcze długa i gdybyśmy dzisiaj wygrali, powiedziałbym to samo na ten temat. Komu dedykuję dzisiejszą bramkę? Mojemu tacie, który we wtorek ma urodziny“.

www.tuttojuve.com
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
69 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
69
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: