Caceres: Van Persie lepszy od Joveticia

Wczoraj w konferencji prasowej wziął udział Martin Caceres (na zdjęciu). Piłkarz wypowiedział się na temat pracy Bianconerich na przedsezonowym zgrupowaniu w Chatillon.

Treningi są ciężkie, ale jesteśmy bardzo zmotywowani” – przyznał Caceres. “Moim osobistym celem jest regularna gra, ale to trener podejmuje decyzje. W tym roku z pewnością będziemy chcieli znów wygrywać, tym razem również w Lidze Mistrzów, choć to trudny turniej. Cieszę się, że dołączył do nas Lucio, to tylko potwierdza, że nadal budujemy silną drużynę“.

Caceres skomentował też prasowe spekulacje transferowe. “Chciałbym, żeby dołączył do nas Cavani, ale nie zależy to ode mnie. Jovetić czy Van Persie? Obaj są świetni, ale Van Persie jest chyba lepszy” – powiedział.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: