Krasić: Cieszę się, że tu trafiłem

Milos Krasić (na zdjęciu) udzielił swojego pierwszego wywiadu jako piłkarz Fenerbahce Stambuł.

Cieszę się, że tu trafiłem, pierwsze wrażenia mam naprawdę pozytywne. Dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie” – powiedział Serb. “Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że wiem, że dołączyłem do bardzo dobrego klubu. Już na lotnisku atmosfera panująca tutaj dała mi się we znaki. Wierzę, że wszystko funkcjonuje tu wyśmienicie i że razem osiągniemy szczytne cele. Do tej pory grałem dla świetnej drużyny, teraz trafiłem do kolejnej. Ziegler opowiedział mi wiele dobrego na temat tego klubu. Chcę dać z siebie wszystko, chcę osiągać ważne cele. Miasto i ludzie tutaj są fantastyczni“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: