Deschamps: Żałuję odejścia z Juve

Didier Deschamps (na zdjęciu) przyznał ostatnio, że żałuje iż rozstał się z Juventusem po sezonie 2006-2007.

Francuski trener i były gwiazdor Trójkolorowych oświadczył: “Popełniałem błędy w przeszłości i pewnie w przyszłości również będę je popełniał, choć mam nadzieję, że jak najrzadziej. Tak już się dzieje, gdy trzeba podejmować decyzje. Odejście (z Juventusu – przyp. red.) było błędem“.

Obecny selekcjoner reprezentacji Les Bleus nie wykluczył również, że kiedyś powróci na Półwysep Apeniński: “Gdybym mógł cofnąć czas, pewne rzeczy zrobiłbym inaczej. Trenowanie innego włoskiego klubu? Na razie o tym nie myślę, ale w przyszłości to możliwe. Jednakże obecnie jestem trenerem reprezentacji Francji“.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: