Alessio: Nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji

Wywiadu po zakończeniu meczu z Interem udzielił również zastępujący na ławce trenerskiej Antonio Conte Angelo Alessio (na zdjęciu).

Alessio przyznał: “Dzisiejsza porażka nie odciśnie znaczącego piętna na naszej drużynie. Inter po prostu lepiej wykorzystywał stwarzane okazje bramkowe i dlatego wygrał. W pierwszej połowie my mieliśmy swoje szanse i mogliśmy zwiększyć swoje prowadzenie, niestety – nie udało się. Chylę jednakowoż czoła przed całą drużyną, która przez 49 kolejnych meczów nie dała się pokonać. Teraz wypada nam przejść na następną stronę kart historii i walczyć dalej“.

Na temat taktyki Interu powiedział z kolei: “Taktyka Interu nas nie zaskoczyła. Byliśmy w pełni gotowi na ten pojedynek, bez względu na to, czy zagraliby dwoma, czy trzema napastnikami. Różnica polegała raczej na naszej niemożności do sfinalizowania kreowanych sytuacji bramkowych, zwłaszcza w pierwszej połowie. Inter nas nie zdominował, to raczej my popełniliśmy zbyt wiele błędów“.

www.calciomercato.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: