Chielli: Inter wygrał zasłużenie

Obrońca Juventusu, Giorgio Chiellini (na zdjęciu), jest przekonany: Inter zasłużył na odniesione dziś wieczorem zwycięstwo. Oto, co defensor Starej Damy miał do powiedzenia.

Chylę czoła przed ekipą Interu. Rozegrali bardzo dobry mecz i zapracowali na to zwycięstwo. Zaskoczył nas nieco fakt, że postawili człowieka, którego zadaniem było krycie Pirlo bez przerwy. Milito i Palacio zrobili swoje i tym samym Inter wygrał to spotkanie” – powiedział Chiellini.

W przerwie nie myśleliśmy o bramce strzelonej ze spalonego. W drugiej połowie popełniliśmy błędy, które Inter wykorzystał, finalizując akcje wypracowane dzięki wywalczeniu większej ilości miejsca, zwłaszcza wówczas, gdy my traciliśmy piłkę” – dodał.

www.calciomercato.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: