Moratti: Odebraliśmy sprawiedliwość

Massimo Moratti (na zdjęciu) nie mógł odmówić sobie wywiadu po dzisiejszej wygranej Interu z Juventusem. Szef Nerazzurrich skomentował sukces swojej ekipy na Juventus Stadium zaraz po końcowym gwizdku sędziego Tagliavento.

Po tym, jak Juventus już w 17. sekundzie wpakował nam bramkę, trudno było stwierdzić, czy faktycznie zdobył ją ze spalonego. Pomyślałem wtedy: ‘No, to niezbyt dobrze zaczęliśmy ten mecz’” – przyznał w wywiadzie dla Mediaset Premium. Następnie dodał: “Później na całe szczęście nasi chłopcy odebrali sprawiedliwość“.

Inter zagrał trzema napastnikami, wbrew przepowiedniom mediów… “Wiedziałem o tym już trzy dni przed tym meczem. Wczorajsza konferencja prasowa była blefem“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: