Marchisio: Zagraliśmy, jak na Juve przystało

Po meczu z Nordsjaelland wywiadu udzielił strzelec pierwszej bramki, Claudio Marchisio (na zdjęciu).

Zapytany na początku, czy wygrana Chelsea w ostatniej chwili popsuła nieco humory Bianconerim, Marchisio stwierdził: “Na pewno byłoby lepiej, gdyby mecz skończył się remisem 2:2, ale dla nas dziś liczyło się nasze zwycięstwo, nie mecze innych. Zagraliśmy zdeterminowani bez względu na to, co działo się w Londynie. Za kilkanaście dni obrońcy tytułu pojawią się na naszym stadionie i pokażemy tę samą determinację i wolę walki. Chcemy awansować do dalszego etapu Ligi Mistrzów“.

Czy porażka z Interem potrząsnęła nieco Juventusem po kilku ostatnich niezbyt dobrych występach? “Na pewno szkoda porażki, przerwania dobrej passy i tego, że przegraliśmy akurat z Interem. Dziś pokazaliśmy jednak, że potrafimy podnieść się jak wielka drużyna. Porażka mogła nam solidnie podciąć skrzydła, tymczasem była dobrym kopniakiem i motywacją. Dziś graliśmy tak, jak na Juventus przystało” – powiedział Claudio.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: