Powrót Del Piero, porażka FC Syndey

W ubiegłym tygodniu pod nieobecność Alessandro Del Piero zespół FC Sydney doznał dotkliwej porażki aż 2:7. Dziś były zawodnik Starej Damy zagrał od pierwszej minuty, jednak jego zespół ponownie przegrał, tym razem z Melbourne Victory 2:3. Do przerwy The Sky Blues prowadzili 2:0 i wydawało się, że druga połowa będzie formalnością. W drugiej odsłonie wyraźnie opadli jednak z sił, a do głosu doszli goście z Melbourne. FC Sydney prowadzenie straciło na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Zwycięskiego gola goście zdobyli w pierwszej doliczonej minucie.

własne

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
5
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: