Strona główna » Aktualności » Pogba przeprasza za brak dyscypliny
Pogba przeprasza za brak dyscypliny
Paul Pogba (na zdjęciu) przeprosił za swoje spóźnienia na trening, w wyniku których został dyscyplinarnie odsunięty od kadry na ostatni mecz ligowy. Na swoim profilu na Twitterze napisał: “Popełniłem błąd, w pełni akceptuję decyzje trenera“. Przypomnijmy, że młodzian ma szansę na występ w bardzo ważnym meczu z Lazio, zaplanowanym na przyszłą sobotę, z uwagi na to, iż zawieszony za nadmiar żółtych kartek będzie wówczas Andrea Pirlo.