Isla: prawie dołączyłem do Interu

Pomocnik Juventusu, Mauricio Isla (na zdjęciu) przyznał w wywiadzie dla Sky Sport Italia, że niemal dołączył do Interu tego lata. Dopiero namowy Antonio Conte i Arturo Vidala skłoniły go do podpisania kontraktu z Juventusem.

Zarówno Inter jak i Juventus obserwowały mnie w zeszłym sezonie. Przeniosłem się do Turynu głównie dlatego, że trener Conte tak mocno o mnie zabiegał. Vidal również dużo mi opowiadał o tym, jak fantastyczny jest ten klub” – powiedział Chilijczyk.

Zapytany o Vidala, kolegę z reprezentacji i klubu, Isla odpowiedział: “Oglądanie gry Arturo to prawdziwa przyjemność. On jest graczem kluczowym i do tego prawdziwym wojownikiem“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: