Pepe: Graliśmy przeciwko bramkarzowi

Po długiej przerwie do gry powrócił Simone Pepe (na zdjęciu). Skrzydłowy Juventusu z pewnością wolałby okrasić swój dzisiejszy powrót strzeloną bramką, niestety, mecz zakończył się remisem 0:0.

Pepe przyznał po meczu: “Dziękuję kibicom za to, że okazali mi tak wiele uczuć w tym niezbyt szczęśliwym dla mnie okresie. Te cztery miesiące strasznie się dłużyły. Teraz wróciłem i chcę pomóc drużynie“.

Kto zatrzymał dzisiaj Juventus? “Bez wątpienia Marchetti. Pokazał dzisiaj, że w najgroźniejszych sytuacjach był, gdzie być powinien. Lazio ani razu nam nie zagroziło, graliśmy przeciwko ich bramkarzowi. Marchetti miał swój dzień. Cóż, odwracamy tę kartkę i myślimy o Lidze Mistrzów” – powiedział Pepe.

Czy z Pepe w składzie drużyna wróci do gry w ustawieniu 4-3-3? “To pytanie muszę przekazać trenerowi. Żarty na bok – jestem do dyspozycji i mogę grać w każdej formacji, nie mam z tym problemu. Przed nami wtorek – mamy nadzieje, że Cech nie powtórzy dzisiejszego wyczynu Marchettiego…

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: