Di Matteo: Będziemy się bardziej bronić

Chelsea będzie w Turynie bardziej się bronić, niż atakować – trener Di Matteo zapowiada bowiem zmianę formacji i taktyki. Wszystko dlatego, że jego zdaniem drużyna ostatnio traci zbyt wiele bramek.

Czas zmienić ustawienie i styl gry naszej drużyny” – zapowiedział. “Musimy wrócić do zwycięstw i przestać tracić bramki. Siłą rzeczy trzeba poświęcić pewne elementy ofensywne i powrócić do bardziej defensywnego stylu gry. Dzięki temu będziemy bardziej pewni tego, że przeciwnikom będzie trudniej strzelić nam gola. To jest teraz nasz priorytet“.

W kontekście wtorkowego pojedynku przyznał: “Musimy dać radę wygrać 1:0 i grać na tyle uważnie, żeby dowieźć komplet punktów do domu. Nasi napastnicy muszą być bardziej skuteczni, bo są napastnikami właśnie po to, by zdobywać bramki“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: