Pirlo: Mógłbym grać w Anglii

Mógł grać dla Chelsea, ale ostatecznie czaruje w koszulce Juventusu. Andrea Pirlo (na zdjęciu) udzielił wywiadu w przeddzień pojedynku z ekipą The Blues, w którym wypowiedział się na temat jutrzejszych rywali oraz ligi angielskiej.

Kiedy jeszcze grałem w Milanie, mogłem przenieść się do Chelsea” – wyjawił Pirlo. “Negocjowaliśmy warunki współpracy z Chelsea, ale ostatecznie Milan nie chciał mnie sprzedać i nic z tego nie wyszło. Szkoda, bo pewnie byłoby to ciekawe doświadczenie. Miałem wtedy 30 lat i świetnie dogadywałem się z Ancelottim – z resztą do dzisiaj pozostajemy w bardzo dobrych kontaktach“.

Czy któregoś dnia Pirlo wyląduje w Premiership? “Kto wie. W życiu nigdy nic nie jest pewne. Mój kontrakt z Juventusem ważny jest jeszcze przez dwa lata i to jest obecnie dla mnie najważniejsze. Podoba mi się liga angielska, grają tam wybitne drużyny, preferujące agresywny futbol. Zawsze miło ogląda się ich mecze. Nie miałbym problemu z aklimatyzacją w nowej i odmiennej od włoskiej Serie A lidze, tym bardziej, że w mojej karierze grałem już z różnymi zawodnikami z całego świata“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: