Ventura: Glik nie zasłużył na kartkę

Mecz z Juventusem skomentował trener Torino, Giampiero Ventura (na zdjęciu). “Nasz mecz skończył się po tym, jak Glik dostał czerwoną kartkę” – stwierdził. “Nie byliśmy w stanie stawić czoła Juventusowi, grając w dziesięciu. Przez pierwsze 30 minut sprawiliśmy ekipie Juve sporo kłopotu, graliśmy swoje i radziliśmy sobie naprawdę nieźle. Potem wszystko się zmieniło. Interwencja Glika była agresywna, ale jestem zdania, że jeśli piłkarz trafia w piłkę, to czerwonej kartki zobaczyć nie powinien. Nie chcę jednak wchodzić w zbędne dyskusje, akceptujemy tę porażkę“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: