Gasperini: Daliśmy z siebie wszystko

Trener Palermo, Gian Piero Gasperini (na zdjęciu), nie szczędził pochwał swojemu zespołowi mimo przegranej w dzisiejszym meczu. “Pierwsza połowa była świetna w naszym wykonaniu. Dorównywaliśmy Juventusowi, momentami byliśmy nawet lepsi. Straciliśmy bramkę przez to, że piłka utknęła w kałuży podczas rozegrania. Wyrównanie było możliwe, mimo czerwonej kartki dla Morganelli. W końcówce postawiliśmy wszystko na jedną kartę i pomimo gry w dziesięciu tworzyliśmy szanse. Zespół dał z siebie wszystko” – powiedział szkoleniowiec.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: