Conte: To po prostu wstyd!

Antonio Conte (na zdjęciu) nie ukrywa swojej wściekłości na sędziów prowadzących dzisiejsze spotkanie ligowe z Genoą. W wywiadzie udzielonym dla Sky Sport wyjawił, co powiedział mu arbiter po zakończeniu meczu na temat ręki Granqvista w polu karnym drużyny gości.

Wszyscy widzieli, co się wydarzyło, niewiele tu trzeba dodawać. Łatwiej byłoby mi pogodzić się z tym wszystkim, gdyby sędzia nie widział całego zajścia, tymczasem powiedział mi, że widział wszystko, jednak “nie uznał, by podyktowanie rzutu karnego było w tym wypadku zasadne”. To nie jest normalne, to nie jest zdrowy futbol, “wstyd” to chyba najbardziej łagodne określenie, jakie przychodzi mi teraz do głowy” – powiedział trener Juventusu. “Co więcej, asystent sędziego powiedział wprost, że był rzut karny, tymczasem arbiter główny nie podjął tej decyzji. Skoro opinia sędziów bramkowych się nie liczy, to po co w ogóle oni tam są? Sędzia techniczny również widział to zagranie. Ręce zawodnika powinny być przy ciele, przepisy są bardzo jasne i czytelne. Tego typu epizody mogą być brzemienne w skutkach. Gdybyśmy strzelili karnego, ucieklibyśmy Lazio na 8 punktów, tymczasem teraz ryzykujemy, że jutro straty do nas odrobi Napoli…

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
51 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
51
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: