Jovetić: Damy z siebie wszystko

Stevan Jovetić (na zdjęciu) przyzwyczaił się już do spekulacji o jego odejściu z Fiorentiny. Zapytany o to dziś przez Sky odpowiedział z uśmiechem: “Mam ważny kontrakt z Fiorentiną i jestem tutaj szczęśliwy. Walczymy o europejskie puchary i nie myślę o odejściu. Cieszę się, że po słabym styczniu wróciliśmy do wygrywania. Mecz z Parmą rozstrzygnęliśmy już w 50. minucie“.

Juve? W sobotę pojedziemy do Turynu, by wygrać. To wyjątkowy mecz dla nas i całej Florencji. Chcemy zagrać dobrze przeciwko silnej drużynie, Fiorentina nigdy nie gra catenaccio. Damy z siebie wszystko” – przekonuje napastnik.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: