Pogba nie przejmuje się brakiem powołania

Paul Pogba (na zdjęciu) nie przejmuje się faktem, że póki co jest pomijany przez selekcjonera reprezentacji Francji, Didiera Deschampsa. Nastolatek czaruje już w swoim pierwszym sezonie w lidze włoskiej i według wielu powinien już zostać powołany do seniorskiej reprezentacji Trójkolorowych.

Nie jestem rozczarowany brakiem powołania” – powiedział Pogba dziennikowi Tuttosport. “Deschamps uważa, że nie jestem jeszcze gotowy i szanuję to. Będę nadal grał swoje, a jeśli trener mnie powoła, to pojadę na zgrupowanie. Czy jestem zaskoczony, że gram tak dużo? Tak i nie. Z pewnością tego chciałem. Opuściłem Manchester United, by grać i to się dzieje w Juventusie“. Pomocnik trafił ostatnio na czołówki gazet z powodu dwóch pięknych goli w meczu z Udinese. “To były piękne gole, ale kariera nie opiera się tylko na tym. Musisz stale potwierdzać swoje umiejętności” – zakończył Francuz.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: