Pepe, Marchisio i Giovinco gotowi na Violę?

Dobre wieści dla fanów Juventusu. Do treningów z drużyną wrócił Simone Pepe (na zdjęciu, po lewej), a Claudio Marchisio i Sebastian Giovinco być może wyleczą się na mecz z Fiorentiną. Pepe wrócił na boisko w Vinovo już wczoraj. Przypomnijmy: piłkarz zagrał tylko jeden mecz w tym sezonie i czterokrotnie usiadł na ławce – ostatnio podczas derbów Turynu rozgrywanych pierwszego grudnia.

Jak donosi Corriere dello Sport, już wczoraj atak Juve trenował w komplecie. Obecny był też Sebastian Giovinco, który wrócił ze zgrupowania reprezentacji z powodu kontuzji kostki. W sztabie panuje jednak optymizm – La Formica Atomica zapewne będzie gotów do gry w sobotę. Dotyczy to także Claudio Marchisio, którego rekonwalescencja przebiega równie sprawnie. Być może jednak sztab trenerski podejmie decyzję, by oszczędzić obu graczy w weekend, by byli sprawni na wtorkowe starcie z Celtikiem.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: