Inter też chce Sancheza

La Gazzetta dello Sport donosi dziś, że Inter zamierza sprowadzić Alexisa Sancheza (na zdjęciu) i co więcej, doszedł już do porozumienia z samym zawodnikiem w sprawie kontraktu indywidualnego. Teraz Nerazzurri mają przystąpić do rozmów z kierownictwem Barcelony.

Massimo Moratti chce ponoć w ramach ofensywy transferowej sprowadzić do Mediolanu nie tylko Chilijczyka, ale również prawego obrońcę z Katalonii, Martina Montoyę oraz byłego pomocnika Arsenalu, Alexa Songa.

Być może będziemy latem świadkami licytacji, gdyż Beppe Marotta od dłuższego czasu obserwuje sytuację Sancheza.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: