Materazzi na temat Conte

Były obrońca Interu i reprezentacji Włoch, Marco Materazzi (na zdjęciu, po prawej), wypowiedział się w programie Gazza Offside na temat ostatnich wydarzeń z meczu Bologna – Juventus i odniósł się do krytyków Antonio Conte.

Conte jest “winny” dlatego, że jest dobry i wygrywa, a także cieszy się razem ze swoim zespołem. Ja zatrzymałbym się raczej przy banerach, obrażających Juventus, które widać było na Stadio Renato Dall’Ara. Jestem Interistą, ale te rzeczy są niewłaściwe i trzeba o tym mówić” – powiedział 39-latek.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: